online-destek
Tekstil Taşımacılığı

 

Kuruluşların ortamlarından alınan tekstil ürünleri, özel imal edilmiş araçlarımız sayesinde hiçbir bozulmaya maruz kalmadan alındıkları gibi yeni adreslerine teslim edilmektedir.

 

Tekstil ürünlerinin taşınma hizmetlerinde, ürünlerin hasar görmeden alınarak ambalajlanması ve sevk edilmesi maksadı ile işletmemiz tarafından ihtiyaç sahibi üretici ya da satıcıların ortamlarına ekspertiz görevlendirilmesi yapılmaktadır.

 

Görevlendirilen ekspertiz taşınması planlanan tekstil ürünlerinin analizini yapmakta ve gerekli olan işlem safhalarını belirlemektedir. Mağaza ya da üretim yerlerinin yetkilileri ile koordineli olarak yürütülen bu çalışmada, hassasiyet gösterilmesi gereken ürün ya da ürünler belirlenmekte, taşıma usul ve esasları hakkında ilkeler tespit edilmekte, nakliye maliyetleri ve sigorta işlemleri gibi hususlar karara bağlanmaktadır.

 

Ön rapor niteliği taşıyan bu çalışmalar tamamlandıktan sonra, ekspertiz tarafından mağaza ya da üretici firma sahiplerine sunulmakta ve uygun görmeleri halinde onayları alınmaktadır. Onaylanma işlemine müteakip, ekspertiz aracılığında firmamızda durum değerlendirme toplantısı yapılarak nakliyeye ait şekil ve yöntemler net bir şekilde belirlenmektedir.

 

Taşıma işleminde görevlendirilecek personelin belirlendiği, taşımada kullanılacak uygun nitelikte araç seçimi yapıldığı, bu değerlendirme toplantısının sonucunda, mağaza ya da üretici firma sahipleri ile irtibata geçilerek sevk işlemlerinin başlayacağı net tarih tespit edilmektedir.

 

Tekstil sektörü taşımacılık hizmetleri satış odaklı sistem olmalarından dolayı, hızlı ve titiz teslimat büyük derecede önem arz etmektedir.

gebze evden eve nakliyatankara nakliyatankara evden eveankara evden eve nakliyat