online-destek
Otel Taşımacılığı

 

Yıllardır taşımacılık sektöründe üstün hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren şirketimiz, markası tescil edilmiş ve yeterli yetki belgelerine sahip bir işletmedir. Otel Taşımacılığı konusunda hizmet sunumu talebi ile karşılaşılması halinde, işletmeler tarafından uygun görülen bir tarihte otele ekspertiz olarak adlandırdığımız personelimiz gönderilmektedir.

 

Ekspertiz olarak görevlendirilen bu personelimiz, otel çalışanları ya da yönetimi ile koordineli olarak tüm odaları, koridorları ve mobilya bulunan tüm mekânları, mutfakları dolaşmakta ve sunulacak taşıma hizmetine ait ana ilkeleri belirlemektedir. Ekspertiz personelimiz ve otel yönetimi mutabakatı sonucunda, bir ön rapor tanzim edilmektedir. Bu raporun kapsamı, taşınılması planlanan tüm malzemelerin belirlenmesi ve taşıma şekil ve şartlarının ortaya konulmasıdır.

 

Ekspertizimizin koordineli olarak yapacağı bu çalışmadan sonra, tanzim ettiği raporun bir sureti otele bırakılacak ve diğer sureti ile şirketimize gelinecektir. Ekspertiz nezaretinde, şirketimiz bünyesinde bulunan uzman personelimiz ile birlikte icra edilen değerlendirme toplantısında, talep edilen otel taşımacılığı hizmetine ait esaslar belirlenmektedir. Yapılan bu analizlerin ardından uzman bir personelimiz şirket adına yetkilendirilmiş bir halde tekrar otele gönderilmektedir.

 

Yine otel yetkilileri ya da personelinin hazır bulunduğu halde, taşınılması planlanan tüm malzemeler kontrol edilerek kayıt altına alınmakta ve bu kayıtlar tanzim edilecek sözleşme hükümleri arasına konulmaktadır. Tanzim edilen ve taraflarca karşılıklı olarak imza altına alınan sözleşme işleminden sonra, uzman personelimiz işletmemize gelmekte ve taşıma hizmeti esnasında uygulanacak yöntem ve kullanılacak araçlar konusunda kısa bir toplantı yapılmaktadır.

 

Taşınacak malzemelerin cinsi ve hacmine göre, İzmir Tutku Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık olarak kadromuzda bulunan araç ya da araçlardan, uygun olanları tespit edilmekte ve otel sahiplerinin uygun göreceği bir tarihte araç ve araçlarımız ile birlikte, şirket tarafından yetkilendirilen, uzman personelimiz ve yükleme işlemini gerçekleştirecek personelimiz hizmet sunumu alacak ortama gönderilmektedir.

gebze evden eve nakliyatankara nakliyatankara evden eveankara evden eve nakliyat