online-destek
Mağaza Taşımacılığı

 

Mağaza Taşımacılığı hizmetleri alanında faaliyet gösteren şirketimiz, taşımacılık konusunda ilgili resmi kurumlarca bulundurulması yasal zorunluluk haline getirilen K1 ve K3 yetkinlik belgelerine sahiptir. Sunduğu her türlü hizmette müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hareket eden işletmemiz, temiz, güvenilir ve titiz çalışmaları neticesinde referanslarına her geçen gün yenilerini eklemektedir.

 

Mağaza Taşımacılığı talepleriniz doğrultusunda İzmir Tutku Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık olarak hizmet sunumlarımıza işletmelere ekspertiz göndererek başlanılmaktadır. Konfeksiyon mağazalarına gönderilen ekspertiz, mağazada bulunan ürünler ve eşyalar hakkında mağaza sahipleri ya da çalışanları ile bir durum değerlendirmesi yapmaktadır.

 

Bu durum değerlendirmesinin amacı, özellik ile konfeksiyon ürünlerinin şekillerinin ve taşınabilme uygunluklarının tespit edilmesi ile talep edilen mobilya aksamlarının montaj ve demontaj işlemlerine tabi tutulup tutulmayacağının belirlenmesidir. Mağaza yetkililerince ve ekspertizimizce gerçekleştirilen bu kısa değerlendirmenin ardından, yükleme, nakliye ve boşaltma işlemleri hakkında bilgilendirme yapılmasına müteakip, ekspertiz olarak adlandırılan personelimiz işletmemize gelmektedir.

gebze evden eve nakliyatankara nakliyatankara evden eveankara evden eve nakliyat