online-destek
Labaratuvar Taşımacılığı

 

Labaratuvar Taşımacılığı hizmet sunumu firmamız İzmir Tutku Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık tarafından, en modern teknikler ve en güvenilir sistemler ile gerçekleştirilen taşımacılık işlemleri arasında bulunmaktadır. Sektördeki faaliyetlerinde güvenli ve kusursuz hizmet sunumu ile dikkat çeken firmamız, Labaratuvar Taşımacılığı konusunda da rakipleri arasında örnek gösterilmektedir. Labaratuvar Taşımacılığı talebini alan firmamız tarafından taşıma işlemi gerçekleştirilecek alana ekspertiz gönderimi yapılmaktadır.

 

Gönderilen ekspertiz Labaratuvar Taşımacılığı konusunda deneyimli ve bu taşımacılık işlemine ait gerekli olan tecrübeye sahip bir personeldir. Labaratuvar da bulunan teknik personeli ile birlikte, taşınılacak alanda tetkikler yapan ekspertiz taşıma usul ve esaslarını belirlemektedir.

 

Taşıması talep edilen her türlü ürün ya da tıbbi cihazın tek tek incelemesini yapan ekspertiz, uygun paketleme ve nakliye sistemlerini belirleyerek Labaratuvar sorumluları ile paylaşmakta ve bu taşıma ilke ve esasları ile taşımacılık hizmetine ait fiyatların, sözleşmenin, sigorta işlemlerinin belirtildiği bir ön rapor hazırlamaktadır.

 

Hazırlanan bu ön rapor Labaratuvar sorumlularına sunulmakta ve onaylamaları halinde bu ön çalışma tamamlanmaktadır.

 

Ön raporun tamamlanıp onaylanmasına müteakip, firmamızda kısa bir değerlendirme toplantısı yapılmakta ve Labaratuvar Taşımacılığı hizmeti için en uygun nitelikteki ambalaj malzemeleri, personel ve araç belirlenmektedir.

 

Talep edilen zamanda belirlenen her türlü malzeme, personel ve araç taşıma işleminin gerçekleştirileceği alana gönderilmektedir.

 

Labaratuvar ortamında ilgili personel tarafından muhatap alınacak bir personel bulundurulmakta, bu sayede ilgili sorumluların karşılarında yetkili bir şirket temsilcisi olması sağlanmaktadır.

gebze evden eve nakliyatankara nakliyatankara evden eveankara evden eve nakliyat