online-destek
Fuar Taşımacılığı

 

Fuar Taşımacılığı diğer taşımacılık hizmetlerinden farklı bir kategoride değerlendirilmesi gereken bir hizmet sunumudur. Fuar organizasyonlarında işletmelerin direkt olarak satış sürecine gireceklerinden dolayı Fuar Taşımacılığı sunumu mümkün olduğu kadar seri bir şekilde yerine getirilmesi gereken bir işlemdir.

 

İstanbul Nakliyat olarak bu tip organizasyonların ve bu organizasyonların getirilerinin farkında olmamız nedeni ile süratli ve güvenli Fuar Taşımacılığı hizmetlerini eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz. Fuar alanına sevk edilecek malzemeler her ne cinste olur ise olsun, malzemenin cinsine ve özelliklerine göre gereken paketlenme ve nakliye işlemlerini gerçekleştirilmektedir.

 

Fuar alanına sevkedilecek olan malzemelerin ilk keşif işlemlerinin yapılması maksadı ile ilgili firmanın bulunduğu alana ekspertiz gönderimi yapılmaktadır. Gönderilen ekspertiz taşınılması düşünülen her cins malzemenin incelemesini yapmakta, taşıma şekil ve esasları hakkında bir değerlendirme raporu tanzim etmekte ve ilgili firma temsilcilerinin onayına sunmaktadır.

 

Etüt adı verilen bu raporda, taşıma usul ve esaslarının yanında, işin nakliye bedeli, sigorta işlemleri gibi hususlar da yer almaktadır. İlgili işletme sahibinin onayının alınmasına müteakip, ekspertiz olarak görevlendirilen personelimiz, işletmemize gelerek bir toplantı organize etmektedir. Organize edilen bu toplantıda, fuar alanına taşınacak malzemelerin cinsi taşıma usul ve esasları ve ihtiyaç duyulabilecek ambalajlama malzemeleri ile yeterli kapasitede ve özellikte araç belirlemesi yapılmaktadır.

 

Taslak sözleşme hazırlanarak imza aşamasına hazır hale getirilmektedir. Yapılan belirlemeler sonucunda Fuar Taşımacılığı hizmetinin sunumu maksadı ile personel ve araç görevlendirilmesi yapılmakta ve ivedilik ile hizmet sunumunun başlayacağı sahaya gönderilmektedir.

gebze evden eve nakliyatankara nakliyatankara evden eveankara evden eve nakliyat