online-destek
Fabrika Taşımacılığı

 

Fabrikalar üretim esaslı ve ticari faaliyetlerde bulunan işletmeler olduğundan, taşıma işlemleri diğer nakliye hizmetlerine oranla daha fazla özen gösterilmesi gereken hizmet sunum alanlarıdır. Fabrika Taşımacılığı hizmetleri, taşınan ve taşınılacak olan işletmelerin mahallerinin iyi analiz edilmesi prensibine dayanmalıdır.

 

İzmir Tutku Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık olarak Fabrika Taşımacılığı konusunda verdiğimiz hizmet sunumu, uzman personelimiz ve deneyimli ekspertizimiz sayesinde yaşanması muhtemel ticari kayıplara meydan vermemektedir. Fabrika Taşımacılığı hizmetlerinde hizmet sunumu yapılacak alana gönderilen ekspertiz, fabrika teknik personeli ile birlikte üretim araçlarını, üretilen malzemeleri ve üretilen malzemelerin depolanma şartlarını sağlıklı olarak incelemektedir.

 

Fabrikanın teknik personeli nezaretinde yapılan bu inceleme sonucunda, bir öncelik sırası belirlenmektedir. Belirlenen bu öncelik sırası yeni fabrikanın işletmeye alınmasında zaman açısından hayati öneme sahip olacaktır. Yapılan bu planlama etüt adı verilen ön raporda belirtilecek ve fabrika teknik personelinin onayına müteakip, uygulamaya konulmak üzere işletmemize getirilecektir.

 

İşletmemizde yapılacak toplantıda, fabrika teknik personelinin de bulunması sağlanarak sağlıklı bir yükleme ve sevkiyat programı, belirtilen öncelikli işlemler doğrultusunda hazırlanacaktır.

 

İzmir Tutku Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık olarak kadromuzda bulunan deneyimli personelimizin katkıları ile yükleme, nakliye ve indirme işlemleri için gerekli olan her türlü araç ve gereç hazır hale getirilerek ihtiyaç duyulan kapasitedeki araçlar ile birlikte Fabrika Taşımacılığı hizmeti sunulacak adrese gönderilecektir.

gebze evden eve nakliyatankara nakliyatankara evden eveankara evden eve nakliyat