online-destek
Arşiv Taşımacılığı

 

Taşımacılık sektöründe kurulduğu günden beri faaliyetlerine devam eden İzmir Tutku Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Arşiv Taşımacılığı hizmet sunumunu da taşımacılık faaliyetleri arasına eklemiş bulunmaktadır.

 

Diğer tüm nakliye hizmetleri gibi, bu alanda sunulan hizmetlerde de en üst seviyede güvenlik ve titizlik gösterilmektedir. Arşiv Taşımacılığı olarak adlandırılan hizmet, ister özel sektöre ait, ister ise kamu sektörüne ait, işletmelerin, kurumların, kuruluşların bilgilerinin toplandığı değerli evrakların başka bir alana nakledilmesi işlemlerini kapsamaktadır.

 

Kurum ya da kuruluşlar açısından müşterilerin ya da vatandaşların kişisel bilgileri ile şirketlerin ticari faaliyetleri hakkında toplanan bilgilerin işlendiği ve arşiv niteliği taşıyan belgeler, nakliye işlemleri esnasında özen ile taşınması gereken malzemeler niteliğindedir.

 

Firmamız tarafından Arşiv Taşımacılığı hizmet sunumu hakkında alınan taleplerde öncelik ile talep eden kurumların arşiv alanlarına bir ekspertiz gönderilmektedir. Görevlendirilen ekspertiz, kurum ya da kuruluşlarda nakliyesi yapılacak arşiv malzemelerini içeriği hariç olmak üzere incelemekte, hayati derecede önem arz eden ve mutlak suret ile koruma altına alınması gereken belgeleri sınıflandırmakta ve uygun nakliye ile ambalajlama sistemlerini belirleyerek bir ön rapor oluşturmaktadır.

 

İlgili kurum ya da kuruluşun yetkili personeli nezaretinde yapılan bu çalışma neticesinde, her iki tarafça da onay verilmesi halinde nakliye esaslarına ilişkin usul ve esaslar belirlenmektedir.

 

Ekspertiz ile şirketimizde yapılan değerlendirme toplantısı ardından, uygun araç tespiti ve nitelikli personel belirlemesi yapılarak Arşiv Taşımacılığı yapılacak kurum ya da kuruluşa nakliye hizmetlerine yönelik olarak gerekli olan görevlendirmeler ivedilik ile yapılmaktadır.

gebze evden eve nakliyatankara nakliyatankara evden eveankara evden eve nakliyat